Projektowanie oraz tworzenie sklepów internetowych

Platforma sprzedażowa która jest właściwie zaprojektowana pozwala na przedstawienie oferty oraz sprzedaż bezpośrednią klientowi. Sklepy przynoszące zysk muszą być uważnie projektowane zwracając uwagę na czytelna nawigacje czy zaawansowane opcje wyszukiwania produktów a dodatkowo powinien być przyjazny dla oka.

Nowoczesny i wyrazisty design

Zaprojektujemy Twój sklep internetowy zwracając uwagę na jego czytelność oraz łatwość w nawigacji po produktach.

Nowoczesne rozwiązania

Dzięki użyciu najnowszych narzędzi jesteśmy w stanie dostarczyć Ci platformę sprzedażowa dostosowaną do Twoich potrzeb oraz klienta.

Intuicyjny panel

Otrzymasz skrypt sklepu internetowego który będzie przyjemny w aktualizacji treści oraz asortymentu.

Płatności online, integracje z programami magazynowymi itp.

Nie mówimy nigdy "Nie" klientowi jeśli potrzebujesz jakiejś funkcjonalności to ją wdrożymy!

Platforma sprzedażowa z bogatymi możliwościami rozbudowy

Nasze sklepy powstają w oparciu o najnowsze skrypty sklepu internetowego. Do zaawansowanych projektów wykorzystujemy Sylius-a który pozwala nam na dostosowanie sklepu pod klucz dla klienta z bogatymi możliwościami rozbudowy. Przy projektach mniej wymagających wykorzystujemy Prestashop.

Jeśli tylko chcesz zintegrujemy sklep internetowy z płatnościami online, kurierami, Allegro, programami magazynowymi czy programami do E-mail marketnig-u.

Platforma sprzedażowa z bogatymi możliwościami rozbudowy
Zainteresowany współpracą z nami? Zostań naszym klientem!

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania w konkurencyjnej cenie.