Skuteczne optymalizacji oraz pozycjonowanie strony internetowych

Oferujemy pozycjonowanie metodami zgodnymi z Google co gwarantuje trwałą pozycje twojej strony internetowej w wyszukiwarce. Stale zdobywamy wyższe pozycje dla naszych klientów przez tworzenie autorskich artykułów i publikowanie ich na wartościowych stronach tematycznych. Budujemy własne zaplecza dla stron klienckich.

Pozycjonowanie strony pozwoli twoim klientom na znalezienie Twojej firmy!

Być może klienci szukają takiej firmy jak Twoja w internecie lecz nie docierają do Ciebie i przez to ruch na stronie jest cały czas niski a tradycyjne reklamy nie przynoszą efektu co powoduje niską sprzedaż. Może to być dobry moment na skupieniu się na pozycjonowaniu strony i podjęcie działań z SEO.

Pozycjonowanie strony pozwoli twoim klientom na znalezienie Twojej firmy!

Profesjonalny audyt SEO stron internetowych!

Profesjonalny audyt SEO stron internetowych! Sprawdzimy Twoją stronę internetową pod każdym kątem. Przeanalizujemy jej nagłówki zwracając uwagę na frazy które pozycjonujesz bądź będziesz chciał. Przeskanujemy sekcje z tagami w której znajdują się ważne informacje dla wyszukiwarek internetowych. Przeprowadzimy testy wydajnościowe strony. Odnajdziemy każdą zgubioną stronę oraz grafikę. Ze wszystkich działań otrzymasz od nas szczegółowy raport.

Co możesz zyskać pozycjonując z nami?

Poniżej przedstawiamy listę naszych podstawowych etapów SEO.

1
Audyt Twojej strony internetowej
Przeprowadzimy audyt strony internetowej analizując ja pod kątem nagłówków, treści zawartych na podstronach serwisu. Przeskanujemy ją w poszukiwaniu zduplikowanych elementów bądź utraconych grafik.
2
Optymalizacja tagów strony
Przeanalizujemy tagi znajdujące się na Twojej stronie oraz przedstawimy listę pożądanych tagów w raporcie.
3
Dobór słów kluczowych
Pomożemy w doborze słów kluczowych ponieważ może to pomóc w redukcji kosztów pozycjonowanie o frazy rzadko wyszukiwane.
4
Raporty z monitorowania fraz
Będziemy Ci dostarczać co miesięczny raport pozycji Twojej strony w wyszukiwarce na podanych frazach.
5
Podpięcie strony do podstawowych narzędzi SEO
Podłączymy Twoją stronę pod narzędzia takie jak Google Search Console czy Google Analytics które umożliwią Ci poznanie takich danych jak liczbę odwiedzin strony, skąd użytkownik trafił do Ciebie oraz wiele innych. Jeśli będzie taka potrzeba pomożemy w obsłudze tych paneli.
Checsz aby klienci dotarli do Ciebie? Napisz do nas!

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania.

Jaki jest koszt pozycjonowania strony intenetowej?

Wszystko jest zależne od wielu czynników ale najważniejszymi czynnikami są: jakie frazy zostały wybrane czy są to frazy globalne czy regionalne oraz częstotliwość ich wyszukiwania, czy posiadasz silną konkurencje która przed Tobą zaczęła pozycjonować stronę. Wszystkie czynniki składają się na cenę.

Jeśli osiągnę pierwszą pozycje to mogę zaprzestać pozycjonowania WWW?

Niestety ale konkurencja nie śpi i jeśli zaprzestaniesz pozycjonowania możesz zostać wyprzedzony przez nich ale możesz zmniejszyć nakład pracy związanych z pozycjonowaniem.

Białe czy czarne techniki pozycjonowania strony?

Niedozwolone techniki mogą powodować szybki wzrost Twojej pozycji w wyszukiwarce ale po pewnym czasie może zostać ręcznie przeanalizowana a wtedy postępując nie zgodnie z wytycznymi Google możesz otrzymać bana i Twoja strona może już za prędko nie pojawić w wyszukiwarce.

Jak wygląda dobieranie właściwych słów kluczowych

Przykładowo posiadasz sklep internetowy sprzedający różnego rodzaju herbaty. Być może chciałbyś pozycjonować sklep na frazę "*herbata*". Czy osoba wyszukująca tą frazę chce koniecznie dokonać zakupu herbaty? Otóż nie, nie znamy jej celu, może szukać tylko informacji na temat herbaty. Samo pozycjonowanie tej frazy może się okazać drogie a efekty niezadowalające dlatego ważny jest dobór właściwych słów kluczowych.